whatsapp
image description

Tanıtım Filmi

Hizmetler

image description

Tanıtım Filmi

Markanın, ürünlerin, hizmetlerin veya işleyişin en etkili şekilde anlatılabildiği yöntemlerden bir tanesi de iki duyu organına hitap eden production, tanıtım filmi çalışmalarıdır.

İnsanlara sesli ve görüntülü olarak anlatılmak isteneni aktarmak, bunun yanında çekim, senaryo, metin, müzik ve kurgu beşlisini etkili kullanmak önemlidir. Biz bu nedenle sizlerin taleplerini e-ayrıcalık farkı ile tanıştırmak istiyoruz.

Bir Seyir Prodüksiyon Ajans Yapım Yayın Bilişim Gazetecilik Reklam Ltd. Şti. Kuruluşu olan Element Medya, yıllardır tv bünyelerinde görev almış, görsel çalışmalara katılmış, senaryo, çekim, yapım, yönetim, kurgu beşlisinde aktif görev almış bir isim tarafından çalışmalarını yürütmektedir. 

İnternet, organizasyon, production, tasarım, gazetecilik, tv yapımcılığı alanlarında hizmet veren şirketimiz, ayrıcalıklı projeleri ile müşterilerine e-ayrıcalık yaşatıyor.
Sektör farkı gözetmeksizin hizmet veren her kişi ve kuruluş için farklı senaryo ve çekim teknikleri ile tanıtım filmleri oluşturuyoruz.

Ayrıca sosyal medya içerikli video film çalışmalarında  da izlenme oranı yüksek yapımlara imza atıyoruz.

Drone çekimi
Jimmy jip çekimi
Full HD kamera çekimi
Fotoğraf çekimi
Kurgu hizmeti
Senaryo ve seslendirme hizmeti

Detaylar için lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizimle temsa geçiniz.
0532 066 03 42
0555 660 90 09
0242 325 12 05

ms@elementajans.com